Strona Główna Galeria Kontakt Listopad 17 2017 19:57:41
Nawigacja
Strona Główna
Galeria
Szukaj
Kontakt
Witamy

Zapraszamy do malowniczego Beskidu Żywieckiego !

Pensjonat Jodła

Genowefa Cichoń

Węgierska Górka

ul. Zielona 287

tel. 338642-306

Cena noclegu - 20-25zł od OSOBY

Do dyspozycji pokoje 2,3,4,5 osobowe, łazienki, prysznice. Kwatera znajduje się w pobliżu rzeki, lasu i centrum Węgierskiej Górki.

Węgierska Górka to typowa miejscowość turystyczna położona w Beskidzie Żywieckim na południu Polski. Dla turystów czeka mnóstwo atrakcji jak festyny, szlaki turystyczne na Baranią Górę, Rysiankę, Romankę, Halę Boraczą, Lipowską, kąpieliska nad rzeką Sołą, basen odkryty, basen kryty, jazda konna czy Góralskie SPA z ruską banią, jacuzzi, grotą solną, gabinetem terapii manualnych z czekoladowym masażem pleców.

Miejscowość posiada dużą bazę lokali jak: Karczma pod Baranią, Karczma pod Niedźwiedziem, Restauracja Cesarska, Melaxa, Pizzeria Przystanek i wiele innych. Na terenie Węgierskiej Górki można zwiedzać zabytkowe kościółki, kapliczki, eksponaty ludowe w Chacie Talika oraz słynne forty z czasów II Wojny Światowej. W czasie ferii zimowych do głównych atrakcji należą wyciągi narciarskie i kuligi.

Działalność turystyczna prowadzona jest za zezwoleniem Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Żywcu oraz Wójta Gminy Węgierska Górka. Nr. Zezwolenia ewidencyjnego PH-7659-308-99-90

Galeria


Wejście do Galerii


Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 33,578 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie